czwartek, 21 stycznia 2010

Manekiny
Uwielbiam robić manekiny. Nie ma na nie zbyt dużego zbytu, są bardzo pracochłonne, ale warte poświęconego im czasu i uwagi. Nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.Mam ostatnio bardzo ponury nastrój, łatwo się wzruszam. Wszystko idzie nie tak i sama nie wiem co mnie jeszcze trzyma. Może dzieci, może decu? W każdym razie ładne rzeczy zawsze dają mi dużo radości, a dotykanie bukowego drewna, wytoczonego tak pięknie, to prawdziwa przyjemność.

11 komentarzy:

 1. Są piękne !!! Zjawiskowe wręcz ...

  Ponury nastrój ? Oj u mnie też pojawia się dość często, walczyć z tym trzeba choć to trudna walka i nie zawsze wychodzę z niej zwycięska, powodzenia życzę zatem ww tej walce ...

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba najpiękniejsze jakie widziałam!!
  A ponury nastrój zniknie wraz z wiosną:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby to tylko o nastrój chodziło! Zostałam perfidnie oszukana, a moje nazwisko posłużyło komuś do brudnej zagrywki o podłożu powiedzmy... kolesiowsko-politycznym.
  Cóż - przejdzie mi. Jednak moja wiara w świat i ludzi ponownie została skopana. Im dłużej żyję, tym mniej mi się wszędobylski "układ" podoba.
  Lekarstwo? Zanurzyłam się w swoje cebule - amarylisy już piszczały z braku ziemi. Na światło dzienne wydobyłam tez gloxinie. Przesadzam kwiaty, przenoszę je z zimowych siedzib. Trochę pomaga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne !!! Aby do wiosny :) Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne manekiny... a Ty nie daj się smutkom i zapomnij o ludziach niegodnych Twoich myśli nawet:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Manekiny sliczne, a ten czarny to rewelacja wprost!
  A kazdy kryzys w zyciu czemus sprzyja jak sie to mowi ; Co Cie nie zabije uczyni Cie mocniejszym...a wiec tego Ci zycze-sily :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przegoń smutki, nie przejmuj się wrednymi ludźmi, tych niestety nie brakuje, ale trzeba ich po prostu ignorować. Wiem, wiem, łatwo mówić.
  Jeśli decu jest Twoim lekarstwem na smuteczki, to rób jak najwięcej, bo robisz piękne rzeczy.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 8. very beautiful.
  I love the two
  Kiss
  Cris

  OdpowiedzUsuń
 9. Bellisimos trabajos. Felicidades
  Saludos desde Malaga

  OdpowiedzUsuń